Huoneet
Aikuiset
Lapset (2-11v)  
Sylilapset (0-1v)  
Hae

BW Blue Square★★★★

Online varaukset

Lento + hotelli
3 vrk alk. 350€/hlö
Hotelliyö 40-70€/hlö
Varaa online

Hotelli sijaitsee länsi-Amsterdamissa, hyvien yhteyksien päässä keskustasta. Best Western Blue Square on hyvä ja edullinen aloituspiste kokea Amsterdam ja sitä ympäröivä alue.

Hotellin lähistöllä on useita nähtävyyksiä mm. De Meervaart Theater, Rembrandt Park, Vondelpark ja Anne Frankin talo. Schipolin lentokenttä ja Rai Kongressikeskus sijaitsevat 10 – 20 minuutin päässä. Bussi- ja raitiovaunupysäkki sijaitsee noin 150 m päässä hotellista.

 

Ympäristöystävällisessä hotellissa on 24 h vastaanotto, aamiaisravintola, baari, matkatavaransäilytys ja maanalainen parkkitalo (lisämaksu). Ilmainen langaton Internet-yhteys on käytettävissä yleisillä alueilla. Tämä on savuton hotelli.


Best Western Blue Square hotellissa on 175 huonetta. Huoneissa on ilmastointi, kylpyhuone suihku/amme -yhdistelmällä, hiustenkuivaaja, puhelin, tallelokero (lisämaksu), kahvinkeitin ja vedenkeitin ja ilmainen WiFi-yhteys. Huoneissa on LCD-televisio, joissa on satelliittikanavat ja maksulliset elokuvat.

Hinnasto

Varaa online

Valmiit matkapaketit alk.

1.12.2013-31.3.2014  3 vrk 350 €
1.4.-30.11.2013  3 vrk 382 €

Lisävuorokaudet: alk. 40-70 € /hlö


suora lento
Hintaan sisältyy: Aamiainen, edestakaiset reittilennot Helsinki - Amsterdam, lentolippuun merkityt verot ja maksut, majoituksen kahden hengen huoneessa. Matkat on hinnoiteltu edullisimman lentovarausluokan mukaan. Jos kyseinen varausluokka on täynnä, matkan hintaan tulee lisämaksu. Paikkoja rajoitetusti.

Voit valita myös Saga Matkojen omatoimisen lomapaketin sisältäen lennon ja majoituksen. Lähetä tarjouspyyntö ja kerro meille toiveesi, teemme parhaamme sen toteuttamiseksi. Palvelumaksumme on 10€/tilaus.

Lähetä tarjouspyyntö

Hotelli kartalla

Slotermeerlaan 80, 1064 HD Amsterdam
Keskustaan: 4 km
Lentökentälle: 14 km


Kuvagalleria



Amsterdam

Lähtö kaupungista:
(2-11v)  
(0-1v)